2018-05-08

Dėmesio! Birželio 2 d. ( Šeštadienį ), Genio progimnazijoje, adresu Lukiškių skg. 5 vyks kontrolinis diržų egzaminas. Egzamino pradžia 10 h. visiems diržams ( 0, 10, 9, 8, 7, 6, 5 kyu ). Osu.

"Atviras Šveicarijos čempionatas "
2018-04-29

Sveikiname Lukreciją Vercinskytę užėmus 2 vietą Šveicarijos atvirame čempionate ir tapus vicečempione. Osu.

""SHIN" klubo vasaros stovykla Palangoje"
2018-04-18

Dėmesio! "SHIN" klubo vasaros stovykla Palangoje vyks ne Birželio 15 - 20, o Birželio 15 - 21 dienomis!

Osu.

"2 % gyventojų pajamų mokesčio parama klubui "SHIN""
2018-03-23

Gerbiami tėveliai, Jūsų dėka kartu mes galime pagerinti sportininkų rezultatus, atnaujinti klubo sporto inventorių, aktyviai dalyvauti varžybose įvairiuose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas.

Kviečiame Jus skirti 2% jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sporto klubui "SHIN“, o mes juos investuosime į Jūsų vaikų fizinį ir dvasinį tobulėjimą bei jų gerovę.

Jums tai nieko nekainuoja – klubui skiriamos lėšos paskaičiuojamos nuo jau sumokėto pajamų mokesčio , todėl jokių papildomų išlaidų Jūs nepatiriate.

Ačiū Jums už Jūsų supratingumą bei bendradarbiavimą!

Pagarbiai klubo „SHIN" trenerių kolektyvas.

Osu.

"Vilniaus karate lygos 3 etapas"
2018-03-20

Dėmesio! Gegužės 5 dieną ( Šeštadienį ), Tauro sporto mokykloje, adresu Žygio g. 46 vyks Vilniaus karate lygos varžybų 3 etapas.

Osu.

"Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas"
2018-03-20

Sveikiname visus Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionato prizininkus ir nugalėtojus.

3 - iasias vietas užėmė ir bronzos medalius laimėjo: Kamilė Kralikaitė, Jelizaveta Aleksandrova, Aida Budrytė, Evaldas Mačionis, Tautvydas Gaspariūnas, Jurgis Zagurskis, Rustis Preikštaitis.

Vicečempionais tapo ir sidabrą laimėjo: Ignas Vyšniauskas, Kipras Juodviršis, Jaunius Krūminas.

Lietuvos vaikų čempione tapo ir auksą laimėjo: Gerda Venckutė.

Visiems, kuriems šį kartą nepasisekė linkime pergalingų startų ateityje.

Osu!

"Lietuvos kyokushin karate suaugusiųjų čempionatas"
2018-02-26

Sveikiname Vytautą Pabijūną užėmus 3 vietą Lietuvos kyokushin karate suaugusiųjų čempionate ir iškovojusį bronzą svorio kategorijoje - 75 kg, Rūtą Dobilaitę užėmus 3 vietą svorio kategorijoje - 65 kg bei Valdemarą Gudauską tapus Lietuvos vicečempionu svorio kategorijoje - 85 kg.

Osu.

"Lietuvos kyokushin karate jaunių čempionatas"
2018-02-18

Sveikiname Arminą Šibailą Lietuvos kyokushin karate jaunių čempionate iškovojusį 3 vietą svorio kategorijoje - 60 kg ir Donatą Naimavičių iškovojusį 3 vietą svorio kategorijoje - 65 kg. Šaunuoliai!

Osu.

"Varžybos Lenkijoje"
2018-01-28

Sveikiname Mantą Laurinaitį varžybose Lenkijoje užėmusį 3 vietą ir Arminą Šibailą tapusį čempionu. Šaunuoliai! Osu.

"Kvalifikacinis diržų egzaminas"
2017-11-27

Visas "SHIN" klubo trenerių kolektyvas sveikina visus sėkmingai išlaikius kvalifikacinį diržų egzaminą. Šaunuoliai! Osu!

"Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurės varžybos"
2017-10-16

Sveikiname visus Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurės varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

3 - iasias vietas užėmė: Guoda Kislieliūtė, Eliza Juodvalkytė, Tautvydas Alekna, Danielius Jeroševas, Arminas Šibaila, Domanatas Jurskis, Nikita Fomenko, Matas Macenis.

2 - asias vietas iškovojo ir vicečempionais tapo: Kipras Juodviršis, Evaldas Mačionis, Mantas Laurinaitis, Donatas Naimavičius.

Čempionais tapo: Gerda Venckutė, Rustis Preikštaitis, Paulius Peškys.

Taip pat tarp varžybose dalyvavusių 42 Lietuvos kyokushin karate klubų, mūsų klubas užėmė 4 vietą komandinėje klubų taurės įskaitoje ir tik 1 tašku atsilikome nuo 3 vietą užėmusio klubo. Šaunuoliai!

Visiems, kuriems šį kartą nepasisekė linkime sėkmės ateities startuose. Osu.

"Atviras Kauno miesto kyokushin karate čempionatas"
2017-08-25

Sveikiname visus atviro Kauno miesto čempionato prizininkus: Jelizaveta Aleksandrova - 2 vieta, Evaldas Mačionis - 2 vieta, Jaunius Krūminas - 2 vieta, Kamilė Andrikonytė - 3 vieta.

"Kelionė į atvirą Olandijos čempionatą „Waterpoort Cup 2017“"
2017-08-20

Dėmesio! Spalio 18 - 25 dienomis bus organizuojama kelionė į kasmetinį atvirą Olandijos čempionatą „Waterpoort Cup 2017“. Visi norintys jame dalyvauti privalo registruotis pas savo trenerį iki Rugsėjo 5 dienos. Osu.

Kelionės aprašymas

"Karatė treniruotės"
2016-09-02

SHIN klube, Vilniaus mieste, karatė treniruotės vyksta šiuose mikrorajonuose: Šeškinėje, Jeruzalėje, Fabijoniškėse, Viršuliškėse, Žirmūnuose, Centre, Riešėje. Taip pat Bukiškyje, Grigiškėse, Širvintose. Detalesnės informacijos apie karatė treniruotes ieškokite skiltyje kontaktai. Osu

"Vilniaus karate lygos rezultatai"
2016-06-06

Dėmesio! Vilniaus karate lygos internetiniame puslapyje www.vilniauskaratelyga.lt jau yra paskelbti visų 4 varžybų etapų rezultatai. Prašome juos pasižiūrėti. Osu.

Sveikiname visus ,,SHIN" klubo narius, kurie Lietuvos kyokushin karate vasaros suaugusiųjų stovykloje, vykusioje liepos 29, rugpjūčio 4 dienomis sėkmingai išlaikė aukštesnio laipsnio diržus. Taip pat trenerius Aivarą Dadurą, Dianą Balsytę ir Martyną Rastenį išlaikiusius 2 dano egzaminą, bei trenerę Margaritą Čiuplytę išlaikiusią 3 daną. Osu.