SHIN - tiesos kelias


Įsikūrimo metai: Sporto klubas “SHIN” įregistruotas 2008 metais.

Stengiamės pritraukti ir sudominti kuo daugiau jaunimo, kad laisvalaikio praleidimo būdas būtų aktyvus ir prasmingas, kad sportuodami jie išeikvotų energiją siekdami rezultatų, o ne panaudodami jėgą negatyviais tikslais. Propaguojame ne tik karate, bet ir sveiką gyvenimo būdą. Motyvuojame jaunus žmones rinktis sportą, kadangi tai ištobulina kūną, reikalauja daug valios ir pastangų, ko pasekoje atsiranda vidinė ramybė ir tvirtumas, pasitikėjimas savimi.

Esame lojalūs ir supratingi, todėl visada mielai darome nuolaidas socialiai remtiniems žmonėms, keliems sportuojantiems tos pačios šeimos nariams.

Klube dirba entuziastingi savo srities specialistai, aukštos kvalifikacijos treneriai, juodi diržai, daugkartiniai Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionai. Kolektyvas yra jaunas, žinantis ko nori, siekiantis savo tikslų, per eilę treniravimosi metų sukaupęs didelę treniravimo patirtį. Treneriai yra sportavę pas pačius geriausius karate specialistus, dalyvavę daugybėje tarptautinių stovyklų, kuriose sėmėsi žinių pas geriausius kyokushin karate meistrus pasaulyje. Klubo išugdomi vaikai sėkmingai pasirodo tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse varžybose, tampa čempionais bei prizininkais.

Klubo prezidentas - Dmitrijus Aleksandrovas.
Treneriai: Margarita Čiuplytė, Diana Balsytė, Aivaras Dadura, Martynas Rastenis.

© 2013 Karatė mokykla "SHIN".
Visos teisės saugomos. Kontaktinis telefonas: +370 659 97759.
Karate kyokushin treniruotės Vilniuje, karate Vilniuje, karate mokykla, karate būrelis, karate moterims ir panelėms, kyokushin.